Právě se nacházíte: NPŽP > Akce a pozvánky > Detail akce

Na veletrhu FOR ARCH zjistíte, jaké dotace můžete aktuálně čerpat

Veletržní stánek SFŽP ČR
17. 9. 2019 10:00 - 21. 9. 2019 17:00
PVA EXPO Praha Letňany
Jubilejní 30. ročník veletrhu FOR ARCH přinese kromě novinek ve stavebnictví také užitečné informace o tom, jak pro své bydlení získat dotaci. Ať už se jedná o rekonstrukci nebo výstavbu domu, cestu k vysněnému bydlení vám může usnadnit příspěvek z programu Nová zelená úsporám. Využít můžete ale i řadu dalších dotačních titulů.

K těm nejznámějším titulům rezortu Ministerstva životního prostředí patří program na hospodárné využívání dešťové a odpadní vody Dešťovka. Starostům měst a obcí pomohou s financováním renovací veřejných budov či tříděním odpadů dotace z Operačního programu Životní prostředí, na stavbu vodovodů, kanalizací a čistíren bude možné požádat o příspěvek z Národního programu Životní prostředí.

Na veletrhu vám poradíme, v jaké výši a za jakých podmínek můžete aktuálně příspěvek čerpat, jak o dotaci úspěšně požádat, jakých chyb se naopak vyvarovat.

Kdy a kde nás najdete? Od 17. do 21. září v hale 1 výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech (út – pá 10:00-18:00, so 10:00-17:00) – stánek F12. Volnou vstupenku na veletrh získáte po vyplnění formuláře.

Hned první den veletrhu bude patřit především odborníkům. Profesionálové budou mít vstup do areálu PVA EXPO PRAHA zdarma a v úterý 17. září i bezplatné parkování. Těsně před zahájením veletrhu obdrží  informace o všech prezentovaných technologických novinkách a na své si přijdou i díky bohaté nabídce přednášek a akcí z doprovodného programu veletrhu.

Pro odborníky, ale zejména stavebníky a majitele domů je připravena přednáška odborníků Státního fondu životního prostředí ČR na téma dotací na úsporné bydlení Nová zelená úsporám či Dešťovka. Na reálných příkladech vám ukážeme, že dotace má smysl a že získat podporu není tak obtížné, jak se někdy tvrdí.

Doprovodný program

Přednáška „Ušetřete s dotacemi na úsporné bydlení“

Pátek – 20. 9. 2019, 15:00–16:00
Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Sobota – 21. 09. 2019, 13:30–14:30
Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Vstup na přednášku je zdarma v rámci vstupenky na veletrh.

Více na www.forarch.cz.